‫ کوتاه کردن مطالب بلند در قسمت تازه ها

داود

سلام

در نسخه ی اصلی وقتی مطلب بلندی در قسمت تازه ها ارسال میشه ، به صورت اتوماتیک مطلب کوتاه میشه و گزینه ای به نام نمایش بیشتر به مطلب اضافه میشه

اگر امکانش هست این قابلیت رو به نسخه موبایل هم اضافه کنید

سازنده: داود زمان ایجاد: 8 خرداد 1396 زمان اتمام: 6 تیر 1396

پاسخ‌ها:

مرتب‌سازی بر اساس
یاسر علیمردانی تیم توسعه
یاسر علیمردانی 9 خرداد 1396

این موضوع بررسی خواهد شد.

داود
داود 28 خرداد 1396

سلام

طبق امكاناتي كه به نسخه جديد اضافه شده :

قرار دادن دکمه نمایش بیشتر در افزونه تازه‌ها

در نسخه موبابل دكمه نمايش بيشتر در قسمت تازه ها اضافه ميشه ولي بعد از كليك كردن بر روي نمايش بيشتر ادامه ي متن نمايش داده نميشه

يا مثلا وقتي مطلبي در انجمن ارسال شده قسمتي از مطلب در قسمت تازه ها نمايش داده ميشه و بعد دكمه نمايش بيشتر در نسخه اصلي نمايش داده ميشه ولي در نسخه موبايل دكمه نمايش بيشتر نمايش داده نميشه

مشکل دیگه ای که در نسخه جدید به وجود اومده:

بعد از ارسال متن در قسمت تازه ها با نسخه ی موبایل متن ارسالی دوبار پشت سر هم تکرار میشه

تصویر را ببینید متوجه میشید

نکته: وقتی نسخه ی کامل موتوشاب رو دانلود میکنم و موتوشاب رو از اول نصب میکنم این مشکلات وجود نداره و همه چی به درستی کار میکنه

ولی وقتی پک آپدیت موتوشاب رو دانلود میکنم و سایتم رو آپدیت میکنم این مشکلات به وجود میاد

ویرایش شده توسط داود (6 تیر 1396)
یاسر علیمردانی تیم توسعه

سلام.

اقدامات پس از به‌روزرسانی را به صورت کامل انجام می‌دهید؟ پوشه template_c را به صورت کامل خالی می‌کنید؟

داود
داود 6 تیر 1396
بله تمام مواردی که گفتید رو انجام دادم

یاسر علیمردانی تیم توسعه

در انجمن عبارت نمایش بیشتر در داشبورد وجود ندارد. مگر شما دکمه آن را می‌بینید که کار نمی‌کند؟

یاسر علیمردانی تیم توسعه

شما باید علاوه بر اینکه نسخه ‌به‌روزرسانی هسته را دریافت می‌کنید، تمامی افزونه‌های خود را نیز به‌روزرسانی کنید. آیا افزونه‌ها نیز به‌روزرسانی شدند؟

داود
داود 6 تیر 1396
نقل قول از یاسر علیمردانی

در انجمن عبارت نمایش بیشتر در داشبورد وجود ندارد. مگر شما دکمه آن را می‌بینید که کار نمی‌کند؟

در نسخه اصلی وجود داره ولی در نسخه موبایل عبارت نمایش بیشتر وجود نداره 

داود
داود 6 تیر 1396

شما باید علاوه بر اینکه نسخه ‌به‌روزرسانی هسته را دریافت می‌کنید، تمامی افزونه‌های خود را نیز به‌روزرسانی کنید. آیا افزونه‌ها نیز به‌روزرسانی شدند؟

تمامی افزونه ها بروزرسانی شدند

روی لوکال هم که موتوشاب رو آپدیت کردم همین مشکل رو دارم 

یاسر علیمردانی تیم توسعه

اگر امکانش هست، آخرین نسخه (10815، نسخه کامل) را دریافت کنید. پوشه‌های ow_static/plugins/admin و ow_static/plugins/base را در شبکه خود کپی کنید. احتمالا مشکل شما حل خواهد شد. این دو پوشه در نسخه به‌روزرسانی وجود ندارند و باید قرار گیرند (ایشالا در نسخ آینده این موضوع برطرف خواهد شد.).

حتما پس از کپی این دو پوشه کش مرورگر خود را خالی کنید و ما را مطلع سازید.

داود
داود 6 تیر 1396

اگر امکانش هست، آخرین نسخه (10815، نسخه کامل) را دریافت کنید. پوشه‌های ow_static/plugins/admin و ow_static/plugins/base را در شبکه خود کپی کنید. احتمالا مشکل شما حل خواهد شد. این دو پوشه در نسخه به‌روزرسانی وجود ندارند و باید قرار گیرند (ایشالا در نسخ آینده این موضوع برطرف خواهد شد.).

حتما پس از کپی این دو پوشه کش مرورگر خود را خالی کنید و ما را مطلع سازید.

با راهنمایی شما مشکل حل شد

ممنون 

این موضوع بسته شده است