‫ اشکال در امتیاز دهی به یک عکس

داود

سلام

در افزونه تصاویر ستاره هایی که مربوط به امتیاز دهی هستند در نسخه موبایل نمایش داده نمیشن

سازنده: داود زمان ایجاد: 18 تیر 1396 زمان اتمام: 30 مهر 1396

پاسخ‌ها:

مرتب‌سازی بر اساس
یاسر علیمردانی تیم توسعه
یاسر علیمردانی 1 شهریور 1396

این مورد بررسی خواهد شد.

محمد آقاعباسلو تیم توسعه
محمد آقاعباسلو 1 شهریور 1396
نقل قول از داود

سلام

در افزونه تصاویر ستاره هایی که مربوط به امتیاز دهی هستند در نسخه موبایل نمایش داده نمیشن

در نسخه بعدی افزونه تصویر که در چند روز آینده منتشر خواهد شد، مشکل ذکر شده برطرف شده است. لطفا در صورتیکه پس از دریافت نسخه آتی همچنان مشکل شما رفع نشده بود، دوباره مشکل خود را با جزئیات گزارش دهید. 

ویرایش شده توسط محمد آقاعباسلو (5 شهریور 1396)
داود
داود 30 شهریور 1396

از نسخه 1.8.4 با شماره ساخت 10825 استفاده میکنم

ولی مشکل رفع نشده

در سایت دمو هم تست کردم همین مشکل وجود داشت

محمد آقاعباسلو تیم توسعه

بله مشکل همچنان وجود دارد. از گزارش شما متشکریم

دلیل مشکل عدم انتشار نسخه جدید پوسته ها است.

در چند روز آینده نسخه جدید پوسته ها منتشر خواهد شد

داود
داود 25 مهر 1396

با توجه به آپدیت شدن پوسته ها ، ولی این مشکل همچنان وجود داره

محمد آقاعباسلو تیم توسعه

در دمو بررسی شد و مشکلی دیده نشد. لطفا مشکل مورد نظر خود را در دموی شاب بررسی کنید و از به‌روز بودن پوسته های خود اطمینان حاصل نمایید.

در صورتیکه همچنان مشکل شما برطرف نشده بود، نام پوسته ای که از آن استفاده میکنید را بفرمایید تا بررسی شود.

ویرایش شده توسط محمد آقاعباسلو (27 مهر 1396)
داود
داود 27 مهر 1396

در سایت دمو هم تست کردم

فقط در پوسته ی شهر اجتماعی درست نمایش داده میشه ولی در بقیه پوسته ها نمایش داده نمیشه

من از پوسته ی ساده استفاده میکنم

محمد آقاعباسلو تیم توسعه

بله مشکل همچنان در پوسته ساده وجود دارد که در حال پیگیری است و در اسرع وقت نسخه جدید این پوسته در شاب منتشر خواهد شد.

تشکر فراوان از پیگیری شما

میلاد حشمتی تیم توسعه
میلاد حشمتی 30 مهر 1396

با سلام

برای رفع این مشکل لازم است مراحل زیر را طی کنید:

1. فایل stars.svg ضمیمه شده در این نوشته را در مسیرهای ow_themes\iissimple\mobile\images و ow_statics\themes\iissimple\mobile\images کپی کنید.
  2. کد کلاس‌های موجود در فایل css,txt را در فایل‌های base.css مربوط به نسخه موبایل پوسته ساده اضافه کنید. (مسیرهای ow_themes\iissimple\mobile\base.css و ow_statics\themes\iissimple\mobile\base.css)
  3. حافظه نهان مرورگر را خالی کنید.

در صورتی که مشکل برطرف نشد اطلاع دهید. در ضمن، در به‌روزرسانی جدید قطعا این مشکل برطرف خواهد شد.

ویرایش شده توسط میلاد حشمتی (1 آبان 1396)
پیوست‌ها:

css.txt css.txt (0Kb)

این موضوع بسته شده است