‫ حذف هشتگ

داود

سلام

چطوری میشه بعضی از هشتگ ها را از صفحه هشتگ ها حذف کرد؟

سازنده: داود زمان ایجاد: 24 تیر 1396 زمان اتمام: 24 تیر 1396

پاسخ‌ها:

مرتب‌سازی بر اساس
یاسر علیمردانی تیم توسعه

منظورتان این است که هشتگ را از متن حذف کنید؟ یا مواردی که در فهرست هشتگ می‌آید رو تغییر دهید؟

داود
داود 24 تیر 1396

در صفحه ی هشتگ ها یه قسمتی هست به نام برترین هشتگ ها

اگر بخوام هشتگی رو از این قسمت حذف کنم چه کار باید بکنم

یاسر علیمردانی تیم توسعه

آها. یعنی یه هشتگ خاص در بین هشتگ‌ها نیاد؟ هدف این بوده که بیاد. دلیلتان واسه حذف رو توضیح میدین؟ که بتونیم تحلیل کنیم امکان حذف چگونه صورت گیرد؟

داود
داود 24 تیر 1396

مثلا من متنی را در قسمت تازه ها با هشتگ #‫سلام  ایجاد میکنم و ارسال میکنم بعد میام اون متن رو از قسمت تازه ها حذف میکنم 

ولی هشتگ سلام از داخل برترین هشتگ ها حذف نمیشه

البته اینم بگم که اگه چند متن ارسالی با هشتگ سلام داشته باشیم معقول نیست که با حذف یک پست اون هشتگ هم از لیست هشتگ ها حذف بشه

ولی گاهی اوقات کلمه ای که داخل متن تگ میکنیم ممکنه غلط املایی داشته باشه و راهی جز حذف کردن اون متن نیست که با حذف اون متن هشتگ مورد نظر داخل لیست هشتگ ها حذف نمیشه

ویرایش شده توسط داود (24 تیر 1396)
یاسر علیمردانی تیم توسعه

به دلیل اینکه کارایی شبکه پایین نیاد، در زمان حذف، هشتگ حذف نمی‌شود. دلیل این‌کار این است که تعداد هشتگ‌های درون برترین‌ها زمانیکه تعداد کاربران زیاد باشد، بسیار زیاد بوده و با حذف چند تا از آن‌ها تاثیری نخواهد داشت. در حال حاضر شبکه اینستاگرام هم همینطور است.

این مثال را در نظر بگیرید که تمامی هشتگ‌های «سلام» بر روی محتوای خصوصی باشد که شما امکان مشاهده آن‌ها را ندارید. شما در برترین هشتگ‌ها، مشاهده می‌کنید روند شبکه شما بر روی «سلام» بوده ولی هیچ کدام از محتوایی که «سلام» در آن‌ها به کار رفته است را مشاهده نمی‌کنید. در حال حاضر شبکه اینستاگرام نیز همینجوری است. ممکن است شما عددی که در کنار هر هشتگ مشاهده می‌کنید، تعدادی محتوایی نیست که شما می‌توانید مشاهده کنید. به همین دلیل کار اضافه‌ای در هنگام حذف محتوا بر روی تعداد هشتگ‌ها انجام نشده و تعداد هشتگ‌ها هیچوقت کم نشده و فقط اضافه می‌شوند. این کار باعث می‌شود که روند کلی شبکه همیشه قابل مشاهده باشد.

اگر شما نیاز دارید که روند شبکه را تغییر دهید، می‌توانید هشتگ‌های فراوانی در محتوا تولید کرده تا روند شبکه خود را به آن جهت دهید.

آیا با این حال نیاز به حذف آن دارید؟

داود
داود 24 تیر 1396

جواب قانع کننده ای بود smiley

نه دیگه نیازی نیست

ممنون

ویرایش شده توسط داود (24 تیر 1396)
یاسر علیمردانی تیم توسعه

شما به عنوان مدیر می‌توانید یک سری خبر، بلاگ، نوشته و ... تولید کنید و درون آن‌ها از هشتگ‌هایی استفاده کنید که روند شبکه اجتماعی خود را برای کاربران تغییر دهید. (در بخش هشتگ‌ها)

این موضوع بسته شده است