‫ توسعه قالب

سلام. من میخواستم قالب شهر اجتماعی رو یکم تغییر بدم مثلا یه منو بهش اضافه کنم یا مثلا دیزاین کلی مثل رنگ یا هر چیز دیگه ای رو تغییر بدم. وقتی مستقیم فایل base.css رو دست کاری می کنم تغییرات اعمال نمیشه و حتما باید بیام از داخل پنل مدیریت و قسمت شخصی سازی تغییرات رو اعمال کنم. راه حل برای توسعه مستقیم چیه؟ ممنون

سازنده: محمد زاهدی زمان ایجاد: 6 مهر 1396 زمان اتمام: 6 مهر 1396

پاسخ‌ها:

مرتب‌سازی بر اساس
میلاد حشمتی تیم توسعه
میلاد حشمتی 6 مهر 1396

با سلام

در حین توسعه یک پوسته، برای اینکه تغییراتی که در در مسیر ow_themes اعمال می‌کنید را به صورت مستقیم در سامانه مشاهده کنید، لازم است تغییرات انجام شده در قسمت ow_statics نیز اعمال شوند. به بیان دیگر، تمام محتویات فایل موجود در مسیر ow_themes\iissocialcity\base.css را در فایل ow_statics\themes\iissocialcity\base.css جایگزین کنید.

لازم به توضیح است که تغییرات css گاهی به دلیل cache مرورگر مشاهده نمی‌شوند، لذا برای اطمینان از آنکه تغییرات به دلیل cache مرورگر نشان داده نشده‌اند، حتما یکبار صفحه سامانه را با کلید‌های ترکیبی Ctrl+Shift+R بازنشانی کنید تا cache مرورگر خالی شود.

همچنین درصورتی که کد HTML در پوسته‌ یا افزونه تغییر داده شده لازم است ابتدا محتویات مسیر ow_smarty\template_c را حذف کنید سپس با بازنشانی مجدد صفحه، cache مرورگر را نیز خالی کنید تا تغییرات مشاهده شوند.

از طرف تیم توسعه موتوشاب به شما توصیه می‌شود تا انتشار به‌روزرسانی نسخه جدید موتوشاب شکیبا باشید. چرا که در این به‌روز رسانی ساختار تمام پوسته‌ها پس از تغییر کلی، ارتقا یافته و با سیستم هسته مشترک امکان به‌روزرسانی بدون از دست رفتن کلاس‌های سفارشی سازی شده پوسته فراهم شده. این نسخه به زودی در درگاه شاب منتشر خواهد شد.

ویرایش شده توسط عیسی مرادنژاد (7 مهر 1396)
محمد زاهدی 6 مهر 1396

بسیار ممنون از پاسخ کاملتون 

این موضوع بسته شده است