‫ صفحه لاگین

سلام من میخواستم صفحه ورود به حساب کاربری به صورت مودال باز نشه و به جاش با کلیک روی ورود به صفحه sign-in منتقل بشه چطوری می تونم عوضش کنم؟؟ ممنون

سازنده: ali moradi زمان ایجاد: 25 مهر 1396 زمان اتمام: 27 مهر 1396

پاسخ‌ها:

مرتب‌سازی بر اساس
محمد آقاعباسلو تیم توسعه

سلام

برای تغییر عملکرد ورود بخشی که اشاره کردید، بایستی بخشی از کد هسته را تغییر دهید. در صورتیکه تمایل به اینکار داشته باشید، اعلام کنید تا به شما راهنمایی های لازم گفته شود، اما توصیه نمی شود کدهای هسته را تغییر دهید چراکه ممکن است مشکلاتی در زمان بروزرسانی به نسخه های جدیدتر برای شما بوجود بیاید و بایستی همواره تغییرات خود را در تمام نسخه های جدید نیز مورد نظر قرار دهید. پیشنهاد تیم توسعه به شما برای اعمال تغییرات در هسته هر چند کوچک، نوشتن یک افزونه جداگانه برای تفییر این عملکرد است (از بخش مستندات منوی بالا، بخش راهنمای توسعه به بخش راهنمای توسعه افزونه مراجعه فرمایید) تا عملکرد هسته و سایر بخش ها تحت تاثیر قرار نگیرند.

ویرایش شده توسط محمد آقاعباسلو (25 مهر 1396)
ali moradi 25 مهر 1396

بله درسته به اشکالات ناشی از تغییر هسته واقف هستم. چند تا افزونه هم نوشتم و با روال افزونه نویسی آشنا هستم ولی امکان نوشتن پلاگینی که اون بخشی که عنوان کردم رو غیر فعال کنه وجود داره؟ یا منظورتون اینه که در کنار اون یک بخش جدیدی اضافه کنم؟

محمد آقاعباسلو تیم توسعه

امکان نوشتن افزونه ای که مکانیزم دکمه ورود رو تغییر بده وجود داره. کافیه افزونه شما یک تنظیم checkbox در بخش تنظیماتش داشته باشه (مثلا با عنوان فعالسازی احراز هویت کاربران در صفحه جدید) و شما اون رو به عنوان یک متغیر به جدول ow_base_config اضافه کنید. و در هنگام کلیک کردن روی گزینه ورود یک رویداد که می بایست در کنترلر افزونتون بنویسید رو فراخوانی کنید که تنظیمی که شما افزودید رو بررسی کنه و در صورتیکه تیک تنظیم خورده بود به صفحه ورود شخص را هدایت کنه. (در حال حاضر صفحه ورود جداگانه وجود دارد با این آدرس www. sitename.com/sign-in و یا حتی خودتون میتونید یک صفحه ورود در افزونه خودتون بنویسید.

باز هم اگر سوالی داشتید مطرح کنید.

ویرایش شده توسط محمد آقاعباسلو (25 مهر 1396)
محمد آقاعباسلو تیم توسعه

این نکته نیز قابل ذکر است که امکان تغییر فرایندی که پس از کلیک بر روی دکمه ورود، اتفاق می‌افتد توسط jQuery امکان‌پذیر است. شما می‌توانید جاوااسکریپت را درون پوسته اضافه کرده و بعد از کلیک بر روی دکمه ورود، صفحه را به /sign-in هدایت کنید.

ali moradi 27 مهر 1396
نقل قول از محمد آقاعباسلو

این نکته نیز قابل ذکر است که امکان تغییر فرایندی که پس از کلیک بر روی دکمه ورود، اتفاق می‌افتد توسط jQuery امکان‌پذیر است. شما می‌توانید جاوااسکریپت را درون پوسته اضافه کرده و بعد از کلیک بر روی دکمه ورود، صفحه را به /sign-in هدایت کنید.

سلام ببخشید امکانش هست این رو بیشتر توضیح بدید؟ نمونه اسکریپتش رو دارید؟
محمد آقاعباسلو تیم توسعه

باید وارد پوشه ow_themes شوید. سپس پوسته مورد نظر خود را انتخاب کنید. سپس هم برای نسخه تلفن همراه و هم برای نسخه رومیزی وارد پوشه master_pages شده و فایل general.html برای نسخه رومیزی و فایل mobile_general.html برای نسخه تلفن همراه را ویرایش کرده (در کدهای انتهایی این دو فایل در داخل<script> می توانید اسکریپت خود را برای انتقال به صفحه مورد نظر، زمانی که روی دکمه ورود کلیک شد بنویسید) و تغییرات خود را ذخیره کنید. لازم به ذکر است برای جلوگیری از خواندن فایلها از کش می بایست محتوای پوشه template_c واقع در پوشه ow_smarty را نیز پاک کنید.

نمونه کد:

<script type="text/javascript">

$('.ow_signin_label').click(function() {
event.stopImmediatePropagation();
window.location.replace("http ://sitename/yourpage ");
})

</script>

ویرایش شده توسط محمد آقاعباسلو (27 مهر 1396)
ali moradi 27 مهر 1396

خیلی ممنون. مشکل کاملا حل شد. ممنون از پیگیریتون yes

این موضوع بسته شده است