‫ تنظیمات افزونه تازه ها

mohammad akbari

باسلام

سوالی در مورد افزونه تازه ها داشتم . من تا جایی که درون کد ها دیدم از افزونه تازه ها برای درج و واکشی پست ها استفاده میشود . و مثلا برای اینکه چه تعداد پست را واکشی کند و ... تنظیماتی مثل زیر را در کد ها دیده ام

$newsfeedCMP->setup(array( "displayCount" => 20, "customizeMode" => false, "viewMore" => true ));

اما من برای مواردی مثل موارد زیر نیاز به تنظیماتی دارم

1- مثلا میخواهم به جای اینکه یک آی دی گروه بدهم و فید های آن گروه را بگیرم

یک آرایه از آی دی گروه ها را بدهم و فید های آن را بگیرم . طبیعتا باید پست های گروه های مختلف بر اساس زمان مرتب شده باشند .

2- برای پسته های بعضی گروه ها امکان درج نظر یا لایک کردن یا هردو را نداشته باشد و در کل واکنش های نسبت به پست ها را خودمان بتوانیم مدیریت کنیم.

ویرایش شده توسط عیسی مرادنژاد (11 آذر 1396)
سازنده: mohammad akbari زمان ایجاد: 29 مهر 1396 زمان اتمام: 29 مهر 1396

پاسخ‌ها:

مرتب‌سازی بر اساس
محمد آقاعباسلو تیم توسعه

سلام

۱-لطفا منظور خود را با جزئیات بیشتری بیان کنید. آیا می خواهید صفحه‌ای مستقل ایجاد کنید که تنها تازه‌های گروه‌هایی که کاربر نمایش ‌آنها را انتخاب کرده نمایش داده شوند؟ یا در داشبورد کاربر تنها این فیلتر اعمال شود.

۲- برای اعمال تنظیم مدیریت محتوا مانند حق اعمال نظر و یا پسندیدن بایستی افزونه‌ مستقل تولید کنید.

mohammad akbari
mohammad akbari 29 مهر 1396

من در حال توسعه یک افزونه هستم و میخواهم یک دیواری داشته باشم که در ان از گروه هایی که کاربر در ان عضو هست feed نمایش داده شود

برای دریافت feed یک گروه  با افزونه تازه ها مشکلی ندارم

اما میخواهم برای کل گروه هایی که کاربر عضو هست feed دریافت کنم و همه را در یک بستر نمایش دهم

و ترتیب زمانی در نمایش feed های دریافتی گروه ها رعایت شود

اینجور نباشد که کل feed یک گروه بیاید و بعد کل feed های گروه دیگر

همه در لابلای هم بر حسب زمان انتشار

که لازمه آن تا جایی که من دیدم این است که موقع دریافت feed بجای دادنid یک گروه بتوانیم یک آرایه از id گروه ها را وارد کنیم

$newsfeedCMP = new NEWSFEED_CMP_Feed(new NEWSFEED_CLASS_FeedDriver(), 'groups', $groupId);

و اینکه برای feed دریافتی از یک گروه با id خاص بتوانیم تنظیمات خاصی اعمال کنیم مثلا برای feed های گروه با فلان id امکان درج نظر را برداریم و فقط امکان like وجود داشته باشد

محمد آقاعباسلو تیم توسعه

برای این کار لازم است تا تابع مشابهی برای دریافت فیدهای چندین گروه نوشته شود. در نظر داشته باشید برای خواندن اطلاعات از جدول تازه‌ها، کدهای مورد نظر خود را در افزونه‌ای که توسعه می‌دهید بنویسید تا برای نسخه‌های آتی که از تازه‌ها منتشر می‌شود مشکل به‌روزرسانی نداشته باشید.

اگر سوالی در مورد نحوه پیاده‌سازی این مورد دارید، لطفا اقداماتی که فعلا در این مورد انجام داده‌اید را توضیح بیشتر بدهید.

ویرایش شده توسط عیسی مرادنژاد (3 آبان 1396)
این موضوع بسته شده است