‫ راه اندازی نسخه اندروید

سلام. برای راه اندازی نسخه اندروید پس از ثبت اطلاعات در firebase  ( طبق مطالب گفته شده در مستندات) گزینه ای برای دریافت google-services.json مشاهده نمی شود. لطفا راهنمایی بفرمایید که از کدام بخش باید دریافت شود. و اینکه هنگام ورود اطلاعات APP ID با package name چه تفاوتی دارند؟؟

ویرایش شده توسط ali moradi (13 آبان 1396)
سازنده: ali moradi زمان ایجاد: 13 آبان 1396 زمان اتمام: 14 آبان 1396

پاسخ‌ها:

مرتب‌سازی بر اساس
محمد آقاعباسلو تیم توسعه
محمد آقاعباسلو 14 آبان 1396

سلام

زمانیکه در فایربیس پروژه ای را ایجاد کنید به صفحه مطابق تصویر زیر هدایت می شوید که بایستی بر اساس نیازتان یکی از گزینه‌های مربوطه را انتخاب کنید‌(اندروید) که در مرحله بعد به صفحه ای وارد می شوید که می بایست نام package پروژه خود را وارد کنید تا یک google-services.json برای شما ایجاد شود که درون آن app id وجود دارد.
package name اسم سه قسمتی (مثلاcom.test.me) است که قبل از ایجاد پروژه در اندروید استودیو، در فایربیس از شما درخواست می‌شود که وارد کنید‌(با کلیک روی یکی از گزینه‌های شکل زیر) و برای ایجاد پروژه در اندروید استودیو باید نام package با نامی که در فایربیس ایجاد کرده اید یکسان باشد.

app id یک شناسه یکتا است که به صورت خودکار برای هر پروژه توسط فایربیس ساخته می شود که hand shaking فایربیس توسط app id با پروژه انجام می شود

ویرایش شده توسط محمد آقاعباسلو (14 آبان 1396)
ali moradi 14 آبان 1396

با تشکر مشکل برطرف شد.

این موضوع بسته شده است