‫ مشکل در افزونه ابزارک

داود

سلام

وقتی ویدیوئی در قسمت تازه های سایت ارسال میشه ، اگر افزونه مدیریت ابزارک ها فعال باشه و ما بخوایم ویدیو را در حالت فول اسکرین  نگاه کنیم بعد از رفتن به حالت فول اسکرین نمیشه به حالت قبلی برگشت چون گزینه ی برگشت به حالت قبلی زیر باکس ارسال متن قسمت تازه ها میفته باید حتما صفحه رفرش بشه تا به حالت قبلی برگرده

ویرایش شده توسط داود (13 آذر 1396)
سازنده: داود زمان ایجاد: 13 آذر 1396

پاسخ‌ها:

مرتب‌سازی بر اساس
محمد آقاعباسلو تیم توسعه

سلام

تشکر بابت اطلاع رسانی، مشکل مطرح شده در دست بررسی قرار گرفت.

میلاد حشمتی تیم توسعه
میلاد حشمتی 20 آذر 1396

با سلام

مشکل بیان شده در حالت تمام صفحه پخش‌کننده ویدیو دیده نشد. لطفا سناریو دقیق‌تر بروز مشکل و همچنین نوع دستگاه، سیستم عامل و همچنین پوسته مورد استفاده را مشخص کنید.

با تشکر

داود
داود 20 آذر 1396

در نسخه رومیزی مشکلی وجود نداره

ولی وقتی با گوشی موبایل وارد میشم در قسمت تازه ها وقتی ویدیویی رو play میکنم و در حالت تمام صفحه نگاه میکنم ، آیکن خروج از حالت تمام صفحه، زیر باکس ارسال متن قرار میگیره

از پوسته ساده استفاده میکنم

میلاد حشمتی تیم توسعه
میلاد حشمتی 22 آذر 1396

با سلام

مشکل به خاطر بازنویسی شدن ویژگی z-index پخش کننده ویدیو بود که در نسخه جدید افزونه‌های ویدیو پلاس و پیام صوتی اصلاح شد. با تشکر از توضیحات مفید شما.

میلاد حشمتی تیم توسعه
میلاد حشمتی 28 آذر 1396

این مشکل برطرف شده و در به‌روزرسانی نسخه بعدی منتشر خواهد شد.

داود
داود 24 دی 1396
نقل قول از میلاد حشمتی

این مشکل برطرف شده و در به‌روزرسانی نسخه بعدی منتشر خواهد شد.

سلام
در نسخه جدید هم هنوز این مشکل وجود داره و رفع نشده

از نسخه 10833 استفاده میکنم. تمامی افزونه ها و قالب ها را هم به روز رسانی کردم 

محمد آقاعباسلو تیم توسعه
محمد آقاعباسلو 2 بهمن 1396

سپاس از گزارش شما، مشکل بررسی می شود

میلاد حشمتی تیم توسعه
میلاد حشمتی 3 بهمن 1396
نقل قول از داود
سلام
در نسخه جدید هم هنوز این مشکل وجود داره و رفع نشده از نسخه 10833 استفاده میکنم. تمامی افزونه ها و قالب ها را هم به روز رسانی کردم

در نسخ آینده ساختار هسته مشترک برای نسخه ‌موبایل پوسته‌ها نیز ارائه می‌شود. در آن نسخه مشکلاتی از این قبیل انشالله برطرف خواهند شد.

ویرایش شده توسط میلاد حشمتی (3 بهمن 1396)