‫ چند سئوال

صفحات: « 1 2

سئوال اول: به طور پیش فرض یک نقش آزاد وجود داره. من نقش های دیگه با دسترسی های مختلف هم درست کردم. مثلا کاربر که دسترسیهای محدودتری داره. وقتی یک کاربر رجیستر میکنه، نقش آزاد میگیره.

در پنل مدیریتی من جایی نمیبینم که بشه یوزرها رو انتخاب کرد و گروهی نقششون رو عوض کرد. باید تک تک پروفایلها رو باز کنم و تغییر نقش بدم.

راه ساده تری نیست؟

سازنده: محمود زمان ایجاد: 1 خرداد 1397 زمان اتمام: 5 خرداد 1397

پاسخ‌ها:

مرتب‌سازی بر اساس
محمد آقاعباسلو تیم توسعه
محمد آقاعباسلو 2 خرداد 1397

سپاس از شما

لطفا نام کاربری رایانامه SMTP را کامل وارد کنید‌: cms.ce.scu را به صورت cms.ce.scu@gmail.com بنویسید. رایانامه ارسال خواهد شد.

در صورت عدم ارسال:

در تنظیمات SMTP در مدیریت سامانه لطفا برای دروازه امن: به جای SSL از TLS و همچنین دروازه (port) را به ۵۸۷ تغییر دهید و بررسی کنید که آیا رایانامه ارسال می شود یا خیر

لطفا نتیجه را اطلاع دهید

با سپاس فراوان

محمود 2 خرداد 1397

با تشکر از شما. همون نام کاربری رو کامل نوشتم درست شد. با ssl و tls کار میکنه

خیلی ممنون

محمود 2 خرداد 1397

خب من به عنوان یک کاربر بعد از ثبت نام، ایمیل تایید دریافت کردم و بعد از اون پیغام اومد که عضو شدید و بعد عضو یک گروه شدم.

به عنوان کاربر، در قسمت اعلانهای رایانامه، همه موارد رو تیک زدم و تنظیم زمانبندی رو به "بلافاصله" تغییر دادم.

به عنوان مدیر در یک گروه مشترک پست گذاشتم، ولی ایمیلی برای کاربر نیومد. تنظیماتی که انجام دادم کامل هست؟

محمد آقاعباسلو تیم توسعه
نقل قول از محمود

با تشکر از شما. همون نام کاربری رو کامل نوشتم درست شد. با ssl و tls کار میکنه

خیلی ممنون

سپاس از اطلاع‌رسانی شما

محمد آقاعباسلو تیم توسعه
نقل قول از محمود

خب من به عنوان یک کاربر بعد از ثبت نام، ایمیل تایید دریافت کردم و بعد از اون پیغام اومد که عضو شدید و بعد عضو یک گروه شدم.

به عنوان کاربر، در قسمت اعلانهای رایانامه، همه موارد رو تیک زدم و تنظیم زمانبندی رو به "بلافاصله" تغییر دادم.

به عنوان مدیر در یک گروه مشترک پست گذاشتم، ولی ایمیلی برای کاربر نیومد. تنظیماتی که انجام دادم کامل هست؟

همانطور که اشاره فرمودید، یکی از تنظیمات بخش گروه در تنظیمات اعلان های رایانامه، آگاه سازی کاربر از مطالب منتشر شده در گروه هایی می باشد که عضو آن ها است‌(تنظیم: کسی بر روی دیوار گروهی...) (شکل زیر)

مراحل ارسال رایانامه اعلان ها به صورت زیر است:

۱- ابتدا با توجه به تنظیمی که کاربر برای فعالیت مربوطه انجام داده است اعلانی ساخته می‌شود و در جدول notifications_notification داده وارد می شود.‌

۲- یک کرون در اعلان به صورت دوره ای در صورتیکه کاربرهمچنان اعلان را مشاهده نکرده باشد ، بسته به تنظیم ارسال رایانامه(بلافاصله، دو روز بعد و هرگز) کلیه اعلان های مشاهده نشده کاربر را برای او ارسال می کند.

فقط تشکر می کنم اگر سوالات خود را در موضوعات مختلف تجزیه کرده و مطرح بفرمایید (به این ترتیب سهولیت در دسترسی به موضوعاتی که ممکن است پرسش سایر کاربران نیز باشد، میسر خواهد شد)

ویرایش شده توسط محمد آقاعباسلو (2 خرداد 1397)
محمود 2 خرداد 1397

خب ظاهرا تنظیماتی که من میبینم با مال شما فرق داره.

مورد آخر رو کجا باید ست کنم در قسمت مدیریت؟

محمد آقاعباسلو تیم توسعه

برخی از افزونه‌ها دارای یک سری افزونه‌های جانبی هستند که امکانات متفاوتی را فراهم می‌کنند، برای مثال افزونه گروه پلاس امکان بارگذاری فایل را برای افزونه گروه فراهم می‌کند و همچنین امکان آگاه‌سازی از مطالبی که در گروهی که کاربر عضو آن‌ها می باشد.

برای اطلاع بیشتر به مستندات از منوی بالا، بخش راهنمای افزونه‌ها مراجعه کنید.

محمود 2 خرداد 1397

من افزونه رو گذاشتم و تیک هم داره ولی ظاهرا هنوز یه جای کار مشکل داره. ظاهرا پایدار نیست. جدول زیر رو نگاه کنید. مخصوصا 6 ردیف آخر

مورد 1 نشون میده ایمیل ارسال نشده. مورد 2 میگه ارسال شده. به طور خاص زمانی که id تا 25 بود، یک پست در گروه گذاشتم و دوباره رفرش کردم. سطرهای 26 و 27 اضافه شدن. باز هم نشون میده که ایمیلی ارسال نشده و در  مقصد هم ایمیلی دریافت نشده.

https://pasteboard.co/HmuUreg.jpg

برای ثبت نام و تایید ثبت نام ایمیلی ارسال میشه

محمود 2 خرداد 1397

سلام ستون sent در base_notification_notifications نشون میده که به ازای اون رویداد، آیا ایمیل ارسال شده یا نه. همون طور که گفتم وضعیتش پایدار نیست. یعنی برای یک گروه و یک کاربر که تنظیم کرده نوتیفیکیشن براش بره، من میبینم یه وقتایی sent=0 و یه وقتایی sent=1 هست.

چه جوری میتونم این قضیه رو دیباگ کنم؟

محمد آقاعباسلو تیم توسعه
محمد آقاعباسلو 3 خرداد 1397
نقل قول از محمود

سلام ستون sent در base_notification_notifications نشون میده که به ازای اون رویداد، آیا ایمیل ارسال شده یا نه. همون طور که گفتم وضعیتش پایدار نیست. یعنی برای یک گروه و یک کاربر که تنظیم کرده نوتیفیکیشن براش بره، من میبینم یه وقتایی sent=0 و یه وقتایی sent=1 هست.

چه جوری میتونم این قضیه رو دیباگ کنم؟

با سلام

در صورتی اعلان برای کاربر ارسال می‌شود که هم sent آن اعلان و هم viewed آن برابر صفر باشد. هنگامی که شما اعلانی را پیش از ارسال رایانامه آن مشاهده می کنید، viewed برای آن اعلان مقدار ۱ را به خود میگیرد و این به معنای مشاهده اعلان توسط شما و عدم نیاز به ارسال رایانامه برای آن است.

محمود 3 خرداد 1397

ممنون از توضیحات

محمد آقاعباسلو تیم توسعه
محمد آقاعباسلو 5 خرداد 1397

سپاس از شما، لطفا هر سوالی و نکته‌ای بود مطرح بفرمایید.

صفحات: « 1 2
این موضوع بسته شده است