‫ فونت edit box

با سلام

فونت edit boxها بجز ویرایشگر پیشرفته متن، بعضا ریز و با رنگ طوسی هست. مثلا فونت پیام خصوصی که خیلی ریزه. یا رنگ جعبه های ویرایش نمایه و ... که طوسی و خاکستری هستن.

کدوم قسمت از css برای تغییر این مورد هست؟

سازنده: محمود زمان ایجاد: 5 خرداد 1397

پاسخ‌ها:

مرتب‌سازی بر اساس
میلاد حشمتی تیم توسعه
میلاد حشمتی 5 خرداد 1397

با سلام

برای تغییر اندازه هر یک از بخش‌های بیان شده لازم است کد‌های CSS متناظر با تگ‌های a، span و یا p را تغییر دهید. همچنین برای تغییر رنگ جعبه‌های مربوط به دکمه‌های ویرایش نمایه و ... لازم است کد CSS مربوط به div آن‌ها با کلاس خاص تعریف شده تغییر داده شود. البته لازم به ذکر است این اندازه‌ها و رنگ‌ها بسته به نوع پوسته متفاوت هستند.

با تشکر

محمود 5 خرداد 1397

به عنوان مثال کلاس ow_newsfeed_status_input را در قسمت css پیدا نمیکنم. از تم organization استفاده میکنم

میلاد حشمتی تیم توسعه
میلاد حشمتی 5 خرداد 1397

برخی از این کلاس‌ها ممکن است از طریق کد HTML, PHP, JS و یا بخش‌های دیگر افزوده شده باشند. لذا در پوسته ممکن است آن‌ها را پیدا نکنید. پس شما می‌توانید مسیر ایجاد کننده کلاس را یافته و در محل آن تغییر دهید. یا آن‌که با تعریف مجدد کلاس CSS و ذخیره آن در پوسته یا بخش سفارشی سازی پوسته ویژگی‌های جدید مد نظر خود را در آن کلاس تغییر داده یا به آن اضافه کنید.

محمود 24 خرداد 1397
فونت پنجره گپ در نسخه وب به نظر اشکالاتی دارد. حرف e و _ خوب نمایش داده نمی شوند. آیا تایید می کنید؟
میلاد حشمتی تیم توسعه
میلاد حشمتی 28 خرداد 1397
نقل قول از محمود فونت پنجره گپ در نسخه وب به نظر اشکالاتی دارد. حرف e و _ خوب نمایش داده نمی شوند. آیا تایید می کنید؟

سلام

ممنون از توجه شما. در صورت امکان لطفا از مشکل پیش آمده یک Screen shot تهیه و ارسال کنید.

محمود 30 خرداد 1397

البته فکر کنم مربوط به نسخه قبلی بوده. با این حال نگاه کردم نمایش e خیلی جالب نیست.

میلاد حشمتی تیم توسعه
میلاد حشمتی 31 تیر 1397

با سلام

در پنجره گپ زدن در صورتی که با استفاده از ویژگی font-size اندازه فونت تگ مربوطه رو بیشتر کنید بهتر نشون داده میشه.

محمود 31 تیر 1397

در پنجره گپ زدن من جایی برای تغییر اندازه فونت نمیبینم.

میلاد حشمتی تیم توسعه
میلاد حشمتی 31 تیر 1397

با سلام

منظور من تخصیص ویژگی font-size در کلاس CSS مربوط به این نوشته‌ها و ذخیره کردن اون کلاس در بخش سفارشی سازی CSS پوسته در میزفرمان مدیریت بود. یعنی شما اول با inspector مرورگرتون اندازه و کلاس مناسب برای نوشته‌ها رو انتخاب می‌کنید بعد اون کلاس رو توی CSSهای سفارشی سازی شده پوسته توی تنظیمات ذخیره می‌کنید.