‫ صفحه دلخواه/صفحه مقررات/اجباری کردن عکس

با سلام و احترام

من میخوام بعد از رجیستر، یک صفحه نمایش داده بشه که حاوی یک پیغام است. الان صفحه ای که نشون داده میشه، درباره تایید ایمیل هست. چطوری میتونم اون رو عوض کنم؟

همچنین میخوام در صفحه ثبت نام یک جعبه متن که حاوی یه سری مقررات هست نشون داده بشه. ولی در تنظیمات جایی برای این کار ندیدم.

ضمنا آیا راهی برای اجباری کردن عکس پروفایل در زمان ثبت نام وجود دارد؟

ویرایش شده توسط محمود (20 خرداد 1397)
سازنده: محمود زمان ایجاد: 20 خرداد 1397 زمان اتمام: 24 خرداد 1397

پاسخ‌ها:

مرتب‌سازی بر اساس
محمود 20 خرداد 1397

ضمنا در قسمت انجمن، جایی برای دسته بندی موضوعات وجود نداره و هر موضوعی که درست میشه در کنار بقیه قرار میگیره. راه حلی داره؟ من در تنظیمات یا افزونه ها چیزی ندیدم.

محمد آقاعباسلو تیم توسعه
محمد آقاعباسلو 23 خرداد 1397

با سلام

با استفاده از افزونه شرایط شما می توانید قوانین سامانه خود را نوشته و پس از تکمیل یک نسخه از آن را منتشر کنید (در هر مرحله از انتشار نسخه جدید، نسخه مذکور جایگزین نسخه قبلی گشته و به اطلاع کاربران سامانه خواهد رسید) سپس در بخش تنظیمات، بخش تنظیمات کاربری گزینه: فعال‌سازی گزینه شرایط استفاده را فعال کنید. در مرحله ثبت‌نام کاربران گزینه من با قوانین موافقم را مشاهده می کنند (تصویر زیر)

که با کلیک روی قوانین، کلیه قوانین تعریف شده را مشاهده خواهند کرد.

محمد آقاعباسلو تیم توسعه
نقل قول از محمود

با سلام و احترام

من میخوام بعد از رجیستر، یک صفحه نمایش داده بشه که حاوی یک پیغام است. الان صفحه ای که نشون داده میشه، درباره تایید ایمیل هست. چطوری میتونم اون رو عوض کنم؟

به طور کلی زمانی که گزینه اجباری بودن تایید رایانامه فعال است، کلیه کاربران پس از ثبت نام به صفحه تایید رایانامه هدایت می‌شوند و امکان تغییر صفحه وجود ندارد. در صورت نیاز می‌توانید با مطالعه اسناد توسعه فنی موتوشاب، شخصی‌سازی مورد نظر را انجام داده و یا به عنوان یک نیاز جدید در بخش پیشنهاد قابلیت‌های جدید مطرح کنید تا توسط تیم توسعه بررسی شود.

ویرایش شده توسط محمد آقاعباسلو (23 خرداد 1397)
محمد آقاعباسلو تیم توسعه

در ارتباط با اجباری بودن تصویر نمایه نیز چنین امکانی وجود نداشته و همانند نکته‌ای که در بالا اشاره شده در صورت نیاز می‌توانید با مطالعه اسناد توسعه فنی موتوشاب، شخصی‌سازی مورد نظر را انجام داده و یا به عنوان یک نیاز جدید در بخش پیشنهاد قابلیت‌های جدید مطرح کنید تا توسط تیم توسعه بررسی شود.

محمد آقاعباسلو تیم توسعه
نقل قول از محمود

ضمنا در قسمت انجمن، جایی برای دسته بندی موضوعات وجود نداره و هر موضوعی که درست میشه در کنار بقیه قرار میگیره. راه حلی داره؟ من در تنظیمات یا افزونه ها چیزی ندیدم.

در انجمن ابتدا دکمه سفارشی سازی را کلیک کنید‌(این گزینه تنها برای مدیران شبکه و ناظمان انجمن قابل مشاهده است) مانند شکل زیر

سپس دکمه افزودن انجمن جدید را انتخاب کنید. شکل زیر مشاهده خواهد شد.

در قسمت "بخش" شما می توانید با انتخاب یکی از بخش‌های موجود موضوع را در آن بخش ایجاد کرده و یا با نوشتن در همان قسمت "بخش"، یک بخش جدید برای آن موضوع ایجاد کنید(موضوعات بر اساس بخش‌ها نمایش داده می‌شوند).

محمود 24 خرداد 1397
با تشکر از شما. افزونه شرایط همان چیزی است که مد نظرم بود.
این موضوع بسته شده است