‫ کار نکردن برخی از لینکها در صفحه نمایه کاربر (مهم)

من همه بروز رسانی هایی که در این چند روز منتشر شده بود را اعمال کردم. متاسفاانه در صفحه یوزر، بعضی از لینکها کار نمیکنند.

به عبارت دیگه زمانی که در صفحه نمایه یکی از کاربران هستم، نوار بالا (شامل پیغام خصوصی و ...) کار نمیکنند و با کلیک اتفاقی نمی افتد.

ضمن این که وقتی قسمت مدیریت کاربر رو باز میکنم تا نقش اون رو عوض کنم، لینکی که در پایین براوزر مینویسه javascript:// هست. در نتیجه نمیتونم نقس کاربر رو عوض کنم.

در صورت امکان برای این موارد تا قبل از به روز رسانی بعدی، راه حلی ارائه کنید. ممنون

سازنده: محمود زمان ایجاد: 23 خرداد 1397 زمان اتمام: 23 خرداد 1397

پاسخ‌ها:

مرتب‌سازی بر اساس
محمد آقاعباسلو تیم توسعه
محمد آقاعباسلو 23 خرداد 1397

با سلام

مشکلی که برای شما پیش آمده در اثر به روز نبودن پوسته است.

در به روزرسانی هسته، تغییرات جدید پوسته ها و افزونه ها اعمال نمی شود و برای به روزرسانی پوسته ها، پوسته را یا از طریق ftp و یا به صورت دستی پوسته را می بایست جداگانه دریافت کنید و آن را در پوشه ow_themes روی نسخه قبلی کپی کرده و با استفاده از تنظیمات افزونه به روزرسانی فایل های استاتیک (زدن دکمه به روزرسانی فایل ها) فایل های پوسته را نیز به‌روزرسانی کنید. برای به‌روزرسانی افزونه‌ها نیز مشابه همین روش، یا با استفاده از ftp و یا به صورت دستی نسخه جدید افزونه‌ها را در مسیر ow_plugins قرار داده و به‌روزرسانی را انجام دهید

دقت داشته باشید پس از جایگزین کردن پوسته‌ها و افزونه‌های قدیمی با نسخه‌های جدید (مخصوصا اگر به صورت دستی آن‌ها را جایگزین می‌کنید)، حتما سطح دسترسی کارگذار خود را به پوشه‌های جدید بررسی کنید.

لطفا در صورتیکه پس از انجام مراحل فوق همچنان مشکل شما برطرف نشده بود، اطلاع دهید.

ویرایش شده توسط محمد آقاعباسلو (23 خرداد 1397)
محمد آقاعباسلو تیم توسعه

در خبر انتشار نسخه جدید (۱۰۸۷۰) نیز به این نکته اشاره شده است:

https://shub.ir/news/99

نکته مهم: حتما پس از به‌روزرسانی نرم‌افزار، پوسته‌ سامانه خود را نیز به‌روزرسانی کنید. پس از به روز رسانی فایل‌های استاتیک، لازم است حافظه نهان نیز پاک شود. در غیر این صورت پوسته با برخی مشکلات جزیی مواجه خواهد شد.

همواره به تمام کاربران موتوشاب توصیه می‌شود اخبار منتشر شده در رابطه با نسخ جدید را مطالعه نمایند.

با سپاس فراوان

محمود 23 خرداد 1397

من کارهای زیر رو انجام دادم

1- دانلود آخرین نسخه از پوسته سازمانی https://repo.shub.ir/themes/iisorganization/10823/ms-iisorganization-10823.zip

2- آپلود روی سرور

3- دستورات زیر در سرور

$ unzip ms-iisorganization-10823.zip

$ sudo mv /var/www/html/shub/ow_themes/iisorganization /var/www/html/shub/ow_themes/iisorganization.bak

$ sudo mv iisorganization /var/www/html/shub/ow_themes

$ sudo chown www-data:www-data /var/www/html/shub/ow_themes/iisorganization

$ sudo chmod -R 775 /var/www/html/shub/ow_themes/iisorganization

$ sudo rm /var/www/html/shub/ow_smarty/template_c/*

4- رفتن به افزونه آپدیت استاتیک و انجام به روز رسانی

همچنان بعد از رفرش کردن صفحه یوزر، لینکها کار نمیکنند.

محمد آقاعباسلو تیم توسعه

فایل zip می بایست از حالت فشرده خارج کنید و روی فایل قدیمی override نمایید

محمد آقاعباسلو تیم توسعه

با پیگیری‌های انجام شده مشکل از مرورگر شخصی بوده و اشکال برطرف گردید

این موضوع بسته شده است