‫ تنظیمات اولیه شبکه اجتماعی توسط مدیر

الیاس نوبری

امکانات مختلف موجود در درگاه چگونه مدیریت می شوند؟

ویرایش شده توسط مدیریت (20 شهریور 1395)
سازنده: الیاس نوبری زمان ایجاد: 10 مرداد 1395 زمان اتمام: 23 بهمن 1395

پاسخ‌ها:

مرتب‌سازی بر اساس
حامد تهمورسی
حامد تهمورسی 10 مرداد 1395

تمامی امکاناتی که برای استفاده از کاربران توسط این درگاه در شبکه اجتماعی ارائه شده ، در بخش تنظیمات مدیریت توسط کاربر مدیر قابل تنظیم است. کاربر مدیر می‌تواند با توجه به نوع شبکه اجتماعی خود برخی امکانات را فعال و برخی را غیر فعال کند.

ویرایش شده توسط مدیریت (20 شهریور 1395)

سلام ، هنگام ارتباط با پایگاه داده عبارت:

عدم توانایی در اتصال به پایگاه داده

Error: SQLSTATE[HY000] [1045] Access denied for user 'root'@'localhost'@'localhost' (using password: YE

لطفا راهنمایی کنید

میلاد حشمتی تیم توسعه
میلاد حشمتی 14 مهر 1395

من هم همین مشکل رو داشتم. باید برای phpmyadmin یک کاربرجدید بسازید که root نباشه و حتما باید رمز داشته باشه. کاربر بدون رمز اگه استفاده کنید تو phpmyadmin قبول میکنه ولی برای صفحه نصب یعنی همینجا که با این خطا روبرو شدین، قابل قبول نیست و کاربر استفاده شده الزاما باید رمز داشته باشه.

سلام چند پرسش داشتم که مطرح میکنم لطفا مرا راهنمایی کنید.

1- چگونه میتوان شبکه اجتماعی ایجاد شده توسط موتوشاب را در فضای اینترنتی منتشر کرد ؟ آیا نیاز به خرید دومن اختصاصی هست یا نه و آیا در وب، نام شبکه اجتماعی باید پس از موتوشاب ( shub.ir ) بیاید؟

2- آیا امکان ارایه سرویس در ایجاد و پشتیبانی شبکه اجتماعی توسط گروهی از همکاران شما به کسانی مانند من که اطلاع زیادی از مسایل فنی ندارند وجود دارد؟

سپاس

یاسر علیمردانی تیم توسعه
یاسر علیمردانی 23 بهمن 1395
نقل قول از بابک اشرف نژاد

سلام چند پرسش داشتم که مطرح میکنم لطفا مرا راهنمایی کنید.

1- چگونه میتوان شبکه اجتماعی ایجاد شده توسط موتوشاب را در فضای اینترنتی منتشر کرد ؟ آیا نیاز به خرید دومن اختصاصی هست یا نه و آیا در وب، نام شبکه اجتماعی باید پس از موتوشاب ( shub.ir ) بیاید؟

2- آیا امکان ارایه سرویس در ایجاد و پشتیبانی شبکه اجتماعی توسط گروهی از همکاران شما به کسانی مانند من که اطلاع زیادی از مسایل فنی ندارند وجود دارد؟

سپاس

خرید میزبان و دامنه (host و domain) برای راه‌اندازی موتوشاب الزامی است. دامنه خریداری شده کاملا مجزا از shub.ir است (برای مثال domain.com).
همچنین سعی بر این شده است که تمامی کاربران، مشکلات و سوالات خود را از طریق بخش انجمن مطرح نموده تا با تعامل با یکدیگر مشکلات خود را حل کنند. علاوه بر این، تیم توسعه نیز تلاش می‌کند تا مشکلات، ابهامات و سوالات مطرح شده در بخش انجمن توسط کاربران را مشاهده و شناسایی کرده و در سریع‌ترین زمان ممکن، کاربران را راهنمایی کند.

این موضوع بسته شده است