‫ ویرایش پست در گروه

با سلام

آیا امکان ویرایش مطالب پست شده در گروه وجود ندارد؟ به نظرم قبلا امکان پذیر بود. گروه عمومی نیست ولی مدیر گروه هم نمیتواند پست خودش را ویرایش کند.

سازنده: محمود زمان ایجاد: 22 تیر 1397 زمان اتمام: 1 مرداد 1397

پاسخ‌ها:

مرتب‌سازی بر اساس
محمد آقاعباسلو تیم توسعه

با سلام

امکانی که اشاره کردید تست شد و مشکلی مشاهده نشد لطفا جزئيات بیشتری از محتوایی که قصد ویراش آن را دارید را ارائه دهید.

محمود 25 تیر 1397

جزئیات بیشتری وجود ندارد. یک پست در گروهی که ساختم ارسال کردم. طبیعتا مدیر گروه هم هستم. وقتی که ماوس را بر روی فلش رو به پایین میبرم، فقط گزینه "حذف نوشته" مشاهده می شود. حتی در اپ موبایل هم چک کردم فقط حذف وجود دارد.

به نظرم قبلا این گونه نبود و امکان ویرایش وجود داشت.

این که اشکال از پوسته هست یا سامانه نمیدانم. اگر چیزی باشد چک کنم بفرمایید.

ویرایش شده توسط محمود (25 تیر 1397)
محمد آقاعباسلو تیم توسعه

سلام تشکر از پاسخ شما

موردی که مطرح کردید بررسی می شود و به زودی به شما پاسخ داده خواهد شد

عادل وحدتی
عادل وحدتی 26 تیر 1397

با سلام.

مساله ویرایش یک پست در گروه، مورد بررسی قرار گرفت. برای این منظور گروهی ایجاد شد که فقط از طریق دعوت‌نامه قابل مشاهده بود و فقط مدیر می توانست افراد را دعوت کند. در چنین سناریوای مدیر میتوانست پستهای خود را ویرایش کند و مشکل ذکر شده، مشاهده نشد. همچنین با دادن مجوز به شرکت‌کنندگان در گروه برای تولید محتوا، آنها نیز می‌توانستند نسبت به ایجاد یک پست و ویرایش آن اقدام کنند و در این سناریو هم مشکل ذکر شده، مشاهده نشد. لطفا در صورتیکه مشکل همچنان وجود دارد، از طریق یک حساب کاربری امکان دسترسی به گروه را فراهم کنید تا این مساله به شکل موردی در آنجا بررسی شود.

عادل وحدتی
عادل وحدتی 1 مرداد 1397

این مساله در شبکه اجتماعی مربوطه به شکل موردی بررسی شد. دلیل بروز این مساله این بود که افزونه تازه‌ها پلاس نصب نشده بود و در نتیجه منوی ویرایش پست، به کاربر نشان داده نمی‌شد. با نصب این افزونه، این مشکل بر طرف گردید.

این موضوع بسته شده است