‫ سطح دسترسی در ارسال خبر به گروه خاص

با سلام لطفا دوستان راهنمایی کنید من 3 گروه مخاطب دارم که میخواهم هنگام ثبت نام شان ابتدا نام گروه از آنها پرسیده شده و ثبت نام  شوند بعد من میخواهم از طریق ادمین بتونم به فقط مخاطبان همان گروه مثلا فناوری اطلاعات اخبار ارسال کنم نکته مهم این هست که من میخواهم فقط فردی که در همان گروه عضو هست خبر ارسال شده از طریق ادمین را مشاهده نماید

سازنده: محمد محمدی زمان ایجاد: 7 آبان 1397

پاسخ‌ها:

مرتب‌سازی بر اساس
محمد آقاعباسلو تیم توسعه
محمد آقاعباسلو 7 آبان 1397

با سلام و عرض وقت بخیر خدمت شما

شما می‌تونید یک افزونه بنویسید که موقع نصب یک فیلد انتخابی (drop down) با مقادیر(Value) id گروه‌هایی که مورد نظر شما است به پرسش‌های نمایه اضافه کنه که پر کردنش هم اجباری باشه(بایستی گروه‌ها رو از قبل ایجاد کرده باشید و وقتی یک گروهی حذف می‌کنید حواستون باشه که value فیلد مورد نظر رو هم به روزرسانی کنید) نمونه همین کار را می‌توانید در افزونه پیامک که فیلد تلفن همراه را به پرسش‌های نمایه اضافه می‌کنه مشاهده کنید. هنگام ثبت نام کاربر، روی رویداد ON_USER_REGISTER می‌توانید مدیریت کنید که کاربر از فیلد مورد نظر چه مقداری را انتخاب کرده و از روی مقدار انتخاب شده، کاربر رو عضو گروه مربوطه کنید(توابع رو در افزونه خودتان بنویسید). فقط بایستی غیرفعال شدن و یا حذف شدن افزونتون رو هم مدیریت بفرمایید(پاک کردن پرسش نمایه که اضافه شده و همچنین داده های آن از جداول questions)

درباره مساله دوم اینکه گفتید ارسال اخبار فقط به مخاطبان یک گروه، هدفتون از این کار چی هست؟

با تشکر

ویرایش شده توسط محمد آقاعباسلو (7 آبان 1397)
محمد محمدی 8 آبان 1397

ضمن تشکر جناب مهندس آقا عباسلو عزیز

هدوف از ارسال خبر من 5 دسته مخاطب دارم که نباید پیام ها بصورت پابلیک ارسال بشه و فقط کاربرانی که عضو آن دسته از مخاطبان مثلا فناوری اطلاعات هستند بتوانند پیام ها ی مربوط به همین دسته را مشاهده نمایند

و سوال دوم آیا تیم شما هم با هزینه امکان نوشتن افزونه را دارد ؟

محمد آقاعباسلو تیم توسعه
محمد آقاعباسلو 14 آبان 1397

با سلام و عرض ادب مجدد

امکان ایجاد یک گروه به صورت کانال وجود دارد، پیشنهاد می‌شود موازی با گروه‌هایی که دارید یک کانال از آن‌ها نیز داشته باشید و مطالب مورد نظر هر کانال را در بخش تازه‌های کانال مربوطه بنویسید.

در حال حاضر دریافت سفارش از کاربران جزو سیاست‌های تیم توسعه نیست. برای راهنمایی می‌توانید به بخش مستندات، بخش توسعه افزونه‌ها مراجعه کرده و همچنین سوالات خود را در انجمن مطرح بفرمایید.

با تشکر و سپاس