‫ پیام پیوستن به درگاه در صفحه اصلی

با سلام

زمانی که تاریخ تولد یک نفر فرا میرسه یا یک نفر اکانتش تایید میشه، توی صفحه اصلی پیغام میده. چه جوری میشه گفت این قبیل پیام ها رو نشان نده؟

سازنده: سید یحیی زمان ایجاد: 17 فروردین 1398 زمان اتمام: 27 فروردین 1398

پاسخ‌ها:

مرتب‌سازی بر اساس
عیسی مرادنژاد تیم توسعه
عیسی مرادنژاد 18 فروردین 1398

سلام

در نسخه آخر موتوشاب، تنظیمات کاملی برای این کار در بخش تنظیمات افزونه تازه‌ها قرار گرفت.

سید یحیی 19 فروردین 1398

ممنون. با اینکه تغییر دادم و نوشته بود تغییرات برای کاربران آینده لحاظ میشه ولی به نظرم اعمال نمیشه. تا جایی که خاطرم هست دیروز قبل از ساعت 11 شب تغییرات رو سیو کردم و همون طور که در شکل میبینید کاربر بعد از ساعت 11 شب عضو شده. امروز که اکانت تایید شد، میبینم در صفحه اصلی پیغام پیوستن رو میده.

چیز دیگه ای هست که باید چک بکنم؟ حداقل از الان به بعد باید مطمئن باشم که برای کاربران ثبت نام شده، دیگه این پیغام رو نشان نده.

عیسی مرادنژاد تیم توسعه
عیسی مرادنژاد 19 فروردین 1398

خیر. فقط همین تغییر کافیه. الان هم دوباره تست کردم و مشکلی برای کاربران جدید نداشت.

لطفا از به روز بودن هسته و افزونه تازه‌ها مطمئن شوید و کاربر جدیدی را خودتان ثبت نام کنید تا به شکل درستی تست شود.

سید یحیی 21 فروردین 1398

اگر برای ثبت نام دعوت نامه بفرستم و اکانت را تایید کنم در صفحه اصلی نمایشه نمیده ولی اگه کسی خودش ثبت نام کنه و اکانت تایید بشه، نمایش میده.

عیسی مرادنژاد تیم توسعه
عیسی مرادنژاد 26 فروردین 1398

با تشکر

گزارشتان بررسی خواهد شد

عیسی مرادنژاد تیم توسعه
عیسی مرادنژاد 27 فروردین 1398

سلام

مشکلی که در پست ۵ گفتید توسط تیم فنی مشاهده نشد. پیشنهاد میکنم که تنظیماتتون رو دوباره بررسی کنید و کاربران جدید ثبت نام کنید.

این موضوع بسته شده است