‫ SMTP

سلام

متاسفانه از سیستم هیچ ایمیلی ارسال نمیشود،از smtp هم که خواستم استفاده کنم بعد از تایید موفقیت آمیز بودن اتصال هیچ ایمیلی ارسال نمیشه و درخواست ارسال ایمیل نمیده اسکریپت

سازنده: رسول زمان ایجاد: 20 مرداد 1398 زمان اتمام: 16 شهریور 1398

پاسخ‌ها:

مرتب‌سازی بر اساس
محمد آقاعباسلو تیم توسعه
محمد آقاعباسلو 23 مرداد 1398

با عرض سلام خدمت شما،

دو تا نکته رو لطفا بررسی بفرمایید:

۱- برای ارسال ایمیل نیاز به اجرای cronjob هست. یعنی شما بایستی یک cronjob یا یک taskscheduler داشته باشید که هر ۱ دقیقه فایل run.php واقع در پوشه ow_cron را اجرا کند.

۲- در بخش مدیریت، در بخش تنظیمات، قسمت عمومی، رایانشانی وبگاه را برابر با مقدار نام کاربری در smtp یا به اصطلاح آدرس کامل ایمیل سرور قرار دهید: برای مثال test@test.com

۳- جدول ow_base_mail را بررسی کنید که آیا اطلاعاتی در سطر‌های آن وجود دارد یا خیر

لطفا نتیجه را اطلاع دهید

ویرایش شده توسط محمد آقاعباسلو (23 مرداد 1398)
رسول 23 مرداد 1398

داخل تیبل هستش ولی از طریق smtp ارسالی صورت نمیگیره و کران جاب هم فعال کردم واسه اون فایل

محمد آقاعباسلو تیم توسعه
محمد آقاعباسلو 26 مرداد 1398

در صورتیکه کرون اجرا بشه، در هر دقیقه چند ایمیل از جدول base_mail ارسال میشن و از اونجا حذف میشن. یک بررسی بفرمایید که ایا برای شما داده های داخل جدول حذف و یا تغییر میکنند یا خیر. در صورتیکه تغییر نکنند لطفا فایل log.log در پوشه ow_log و همچنین مقادیر جدولتون رو ارسال کنید، در غیر اینصورت لطفا پس از تایید درخواست دوستی که برای شما ارسال کردم، در بخش گپ زدن لطفا اطلاعات smtp خود را برای من ارسال بفرمایید

ویرایش شده توسط محمد آقاعباسلو (26 مرداد 1398)
رسول 2 شهریور 1398
از گوگل استفاده میکنم
داخل لاگ خالیش کردم و دوباره تست کردم هیچی واردش نشد
جدول مربوط هم فقط ورودی داره و هیچ تغییر پیدا نمیکنه
کران جاب هم فعاله
اطلاعات ورود به هاست و شبکه ارسال شد خصوصی
رسول 2 شهریور 1398

مشکل از کران بود

باید قسمت command به صورت زیر وارد شه   /usr/local/bin/php /home/user shoma dar host/domains/shub.ir/public_html/ow_cron/run.php
ویرایش شده توسط رسول (2 شهریور 1398)
محمد آقاعباسلو تیم توسعه
محمد آقاعباسلو 16 شهریور 1398

سپاس از شما

نقل قول از محمد آقاعباسلو

با عرض سلام خدمت شما،

دو تا نکته رو لطفا بررسی بفرمایید:

۱- برای ارسال ایمیل نیاز به اجرای cronjob هست. یعنی شما بایستی یک cronjob یا یک taskscheduler داشته باشید که هر ۱ دقیقه فایل run.php واقع در پوشه ow_cron را اجرا کند.

۲- در بخش مدیریت، در بخش تنظیمات، قسمت عمومی، رایانشانی وبگاه را برابر با مقدار نام کاربری در smtp یا به اصطلاح آدرس کامل ایمیل سرور قرار دهید: برای مثال test@test.com

۳- جدول ow_base_mail را بررسی کنید که آیا اطلاعاتی در سطر‌های آن وجود دارد یا خیر

لطفا نتیجه را اطلاع دهید

همانطور که در این راهنمایی اشاره شد ابتدا بایستی از اجرای کرون اطمینان حاصل نمایید

این موضوع بسته شده است