‫ درخواست ساخت نسخه اندروید

سلام خدمت کاربران و دست اندر کاران سایت

بنده پیشنهادم و درخواستم اینه بدنبال ساخت نسخه اندروید شبکه اجتماعی خودمون باشیم،چون در حال حاضر ترافیک برای سایت های اجتماعی،از طریق موبایل تامین میشه

اگر ریسپانسیو بودن موتوشاب رو در نظر بگیریم،با هزینه اندک ،که بنده خودم جویا شدم،درحد 70 تومن، میشه یک نسخه اندرویدی سفارش داد، که فقط مثل مرورگر خود سایت رو باز کنه

فواید این کار اینه،کاربر راحت به سایت مراجعه میکنه،مثل دیگر برنامه هایی که در اینترنت به صورت آنلاین و رایگان ساخته میشه تبلیغ نداره، مطمعن هستش،و ....

ولی اینم معایبی داره از جمله مهمترینش اینه امکان زیادی داره که مارکت ها قبول نکنن.

بنده تمنا دارم پیگیر این مورد باشیم،اگر نسخه اندرویدی به وجود بیاد که مستقیم به دیتابیس متصل بشه و باهاش مثل پیام رسان های دیگه کار کرد،عالی میشه،

کاربر میتونه هم به سایت مراجعه کنه و هم از نسخه اندرویدی استفاده کنه،اگه این مورد به وجود بیاد وضعیت شبکه های اجتماعی ساخته شده در موتور های جست و جو گر نیز بهتر خواهد شد،چون اساس کار در اینگونه شبکه های اجتماعی تولید محتوا هستش،و مزایای زیادی میتونه داشته باشه

شرمنده حرفام زیاد شد،فقط خواستم یه بررسی کوچکی بکنیم در این رابطه

یا علی

ویرایش شده توسط رامین سهیل زاده (21 شهریور 1395)
سازنده: رامین سهیل زاده زمان ایجاد: 21 شهریور 1395 زمان اتمام: 25 مهر 1395

پاسخ‌ها:

مرتب‌سازی بر اساس
مدیریت مدیریت
مدیریت 23 شهریور 1395

سلام

ضمن تشکر از توجه شما به موتوشاب، همان‌طور که شما به درستی اشاره کردید، عرضه نسخه وب در قالب نرم‌افزار معایبی دارد؛ به همین سبب تصمیم داریم تا نرم‌افزارهای کاملی برای تلفن‌های همراه هوشمند ارائه کنیم.

به همین سبب توسعه برنامه‌های مناسب برای دستگاه‌های اندروید و iOS در دستور کار قرار گرفته و در آینده‌ای نزدیک، نسخه‌های موبایل برای موتوشاب نیز عرضه خواهد شد. برای اطلاع از زمان ارائه بسترهای موبایل موتوشاب، می‌توانید اخبار و مطالب پورتال شاب را دنبال نمایید.

ویرایش شده توسط مدیریت (23 شهریور 1395)
رامین سهیل زاده 23 شهریور 1395

ممنون و سپاسگزارم برای پیگیریتون

انشالله با این پشتکار و همتی که دارید به زودی به اهدافتون خواهید رسید،خود موتوشاب نیز با این که تازه شروع به کار کرده،ولی از بسیاری از پشتیبان های دیگر فعال و غنی از آموزش میباشد،

اگر این مورد حل بشه بنده حاضرم در حد کلان برای سیستمم تبلیغ کنم و کاربر جمع کنم،اما فعلا فعالیت کاربران با موبایل هستش که این مورد هم انشالله بزودی حل میشه

یا علی

یاسر علیمردانی تیم توسعه

نسخه موبایل (اندروید و آی او اس) موتوشاب در حال پیاده‌سازی است و بعد از اتمام در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت.

این موضوع بسته شده است