‫ عدم ارسال ایمیل

با سلام. چند وقتی هست که ارسال ایمیل کار نمیکنه. تنظیمات مشکلی نداره و با پسوردی که ست کردم میتونم توی جیمیل لاگین کنم. ولی وقتی توی تنظمیات تست میکنم، این ارور رو میده

Type: Critical
File: /var/www/html/ow_libraries/vendor/phpmailer/phpmailer/src/PHPMailer.php
Line: 1960
Trace: #0 /var/www/html/ow_system_plugins/base/bol/mail_service.php(199): PHPMailer\PHPMailer\PHPMailer->smtpConnect() #1 /var/www/html/ow_system_plugins/admin/controllers/settings.php(748): BOL_MailService->smtpTestConnection() #2 [internal function]: ADMIN_CTRL_Settings->ajaxSmtpTestConnection(Array) #3 /var/www/html/ow_core/request_handler.php(251): ReflectionMethod->invokeArgs(Object(ADMIN_CTRL_Settings), Array) #4 /var/www/html/ow_core/request_handler.php(226): OW_RequestHandler->processControllerAction(Object(ReflectionMethod), Object(ADMIN_CTRL_Settings)) #5 /var/www/html/ow_core/application.php(344): OW_RequestHandler->dispatch() #6 /var/www/html/index.php(71): OW_Application->handleRequest() #7 {main}

این ها رو ست کردم

smtp.gmail.com

465

MYUSER@gmail.com

MYPASSWORD

SSL

سازنده: سید یحیی زمان ایجاد: 24 دی 1398 زمان اتمام: 12 بهمن 1398

پاسخ‌ها:

مرتب‌سازی بر اساس
محمد آقاعباسلو تیم توسعه

سلام

لطفا در فایل class.phpmailer در پوشه:

ow_libraries/vendor/phpmailer/phpmailer/class.phpmailer.php

مقدار

public $SMTPDebug = 0;

را به

public $SMTPDebug = 4;

تغییر داده و فایل را ذخیره کنید و مجدد روی دکمه "اتصال را بررس یکن" از تنظیمات smtp کلیک کنید و پیغام نمایش داده شده را ارسال کنید. همچنین یکبار تنظیمات SMTP را با حالت TLS برای gmail تست نمایید.

سید یحیی 12 بهمن 1398

با تشکر از شما. متوجه شدیم tls کار میکنه و بعد با پیگیری مشخص شد تنظیمات مربوط به تامین کننده شبکه محدود کرده بود.

این موضوع بسته شده است