‫ عدم نمایس عبارت امنیتی

باسلام و وقت بخیر زمانی که کاربری نام کاربری یا رمز عبور را اشتباه وارد کند نیازمند وارد کردن عبارت امنیتی است که الان نمایش نمیده با سیستم ها و مرورگرهای مختلف امتحان کردم همینطور بود ممنون میشم راهنمایی کنید.

پیوست‌ها:

4.jpg 4.jpg (27Kb)

سازنده: علی اکبر دروگر جهرمی زمان ایجاد: 21 خرداد 1399 زمان اتمام: 25 خرداد 1399

پاسخ‌ها:

مرتب‌سازی بر اساس
یاسر علیمردانی تیم توسعه
یاسر علیمردانی 21 خرداد 1399

سلام. خسته نباشید. لطفا اعلام کنید که از کدام نسخه موتوشاب استفاده می‌کنید؟

همچنین نسخه و نوع سیستم عامل را اعلام کنید.

همچنین بررسی کنید در بخش inspect مروگر، در بخش network برای آدرس captcha.php چه خطایی صورت می‌گیرد و آن را اعلام کنید همانند تصویر ضمیمه شده:

همچنین دسترسی فایل captcha.php را بررسی نمایید.

در صورتیکه شبکه شما بر روی بستر اینترنت است لطفا آدرس آن را بیان نموده تا تیم فنی بهتر بتوانند به شما کمک کنند.

@‌ali9673

پیوست‌ها:

ویندوز سرور 2019

به پیوست عکس درخواستی ارسال کردم

چگونه میتونم دسترسی فایل captcha.php بررسی کنم؟

cert.apajahrom.ir

ویرایش شده توسط علی اکبر دروگر جهرمی (22 خرداد 1399)
پیوست‌ها:

5.jpg 5.jpg (170Kb)

ممنون

نقل قول از علی اکبر دروگر جهرمی

ویندوز سرور 2019

به پیوست عکس درخواستی ارسال کردم

چگونه میتونم دسترسی فایل captcha.php بررسی کنم؟

cert.apajahrom.ir

ممنون میشم راهنمایی کنید

یاسر علیمردانی تیم توسعه
یاسر علیمردانی 24 خرداد 1399

نسخه موتوشاب رو اعلام میکنین؟

اگر نشانی «http://cert.apajahrom.ir/captcha.php» رو در مرورگر خود بزنین خطای «Fatal error: Uncaught Error: Class 'OW_ActionController' not found in C:\CERT\htdocs\captcha.php:31 Stack trace: #0 {main} thrown in C:\CERT\htdocs\captcha.php on line 31» را میبینین.

به نظرم از نسخه قدیمی موتوشاب استفاده میکنین و لطف کنین آخرین نسخه را استفاده کنین.

@‌ali9673

نقل قول از یاسر علیمردانی

نسخه موتوشاب رو اعلام میکنین؟

اگر نشانی «http://cert.apajahrom.ir/captcha.php» رو در مرورگر خود بزنین خطای «Fatal error: Uncaught Error: Class 'OW_ActionController' not found in C:\CERT\htdocs\captcha.php:31 Stack trace: #0 {main} thrown in C:\CERT\htdocs\captcha.php on line 31» را میبینین.

به نظرم از نسخه قدیمی موتوشاب استفاده میکنین و لطف کنین آخرین نسخه را استفاده کنین.

@‌ali9673

نسخه استفاده شده 11030 هست

ویرایش شده توسط علی اکبر دروگر جهرمی (24 خرداد 1399)
یاسر علیمردانی تیم توسعه
یاسر علیمردانی 24 خرداد 1399

امکانش هست فایل captcha.php موجود در سایت خود را با captcah.php نسخه 11030 موتوشاب مقایسه کنین و ببینین که یکی هست یا نه؟

@‌ali9673

مشکل از Xamp بود با vamp مشکل حل شد

یاسر علیمردانی تیم توسعه
یاسر علیمردانی 25 خرداد 1399

خدا رو شکر

این موضوع بسته شده است