‫ نقصان تعدادی از امکانات در موتوشاب

سلام و عرض ادب خدمت کاربران گرامی و مدیران عزیز

دموی موتوشاب رو در دو سایت مطرح بررسی سئو،آنالیز کردم،که مشکلاتی داشت که خواستم اینجا خدمتتون عرض کنم تا نسبت به رفع این اشکالات اقدام بکنیم،چون طبق تجربه ام این موارد حیاتی هستند

عدم وجود نقشه سایت

نبود خصوصیت alt

نسبت متن به کد

خطاها و اخطارهای w3c

و استفاده بیش از حد جاوا اسکریپت در سایت

چند مشکل دیگه هم وجود داشت که به نظرم رفع این مشکلات واجب تره،چون اگه این موارد حل نشه ممکنه در آینده برای سایت مشکل به وجود بیاد،چون موتورهای جست و جو گر مخصوصا گوگل نسبت به این مشکلات حساس اند

با احترام

ویرایش شده توسط رامین سهیل زاده (7 مهر 1395)
سازنده: رامین سهیل زاده زمان ایجاد: 7 مهر 1395 زمان اتمام: 24 فروردین 1396

پاسخ‌ها:

مرتب‌سازی بر اساس
یاسر علیمردانی تیم توسعه

ضمن تشکر فراوان بابت همکاری در بهبود موتوشاب، نکات گفته شده شما توسط تیم فنی بررسی خواهد شد.

محمد آقاعباسلو تیم توسعه

با تشکر از نظرات شما.

لطفا نام و مشخصات ابزارهایی که برای تحلیل و بررسی سایت استفاده کرده‌اید را بیان کنید.

سلام

با تشکر از پیگیریتون

بنده با دو سایت امتحان کردم

یک سایت خارجی در این زمینه woorank.com و سایت ایرانی tools.hostiran.net

البته این دو مورد در نتیجه تفاوت آنچنانی ندارند،و مهم نتایج به دست آمده میباشد،و سایت woorank.com جزو برترین سایت های بررسی سئو و اشکالات موجود در سایت میباشد.

حامد تهمورسی
حامد تهمورسی 26 مهر 1395

با سلام و تشکر از نظرات شما.

در حال بررسی و بهبود موتوشاب هستیم و انشالله در نسخه‌های آتی با در نظر گرفتن نظرات شما کیفیت این موتور را بهبود خواهیم داد.

یاسر علیمردانی تیم توسعه
یاسر علیمردانی 24 فروردین 1396

مشکلات مطرح شده تا حد امکان برطرف شدند.

نقشه سایت با اضافه شدن بحث سئو برطرف شده است.

زیاد بودن تعداد اسکریپت‌ها: از نظر موتورهای جستجو، این موضوع مشکلی ایجاد نخواهد کرد.

نبود صفت alt: تا جای ممکن این صفت به تمامی تصاویری که از این صفت برخوردار نبودند، اضافه شد.

مشکلات w3c نیز تا حد امکان برطرف شدند.

این موضوع بسته شده است