‫ گزارش مشکلات

در تنظیمات موارد امنیتی ضروری (صفحه افزونه های) وارد سربرگ تنظیمات حریم خصوصی شوید و حالت پیشفرض "نمایش حضور من..*" را به دوستان من تغییر دهید.

پس از اعمال تغییر، قسمت حاضرین حتی دوستان حاضر را دیگر نمایش نمیدهد!

سازنده: مهدیار زمان ایجاد: 26 آذر 1395 زمان اتمام: 8 دی 1395

پاسخ‌ها:

مرتب‌سازی بر اساس
مهدیار 26 آذر 1395

لطفا در صفحه بلاگ برای نوشته ها مانند رویداد و گروه یک تصویر اصلی که در تازه ها نمایش داده شود اضافه شود. (تصاویر داخل متن در بخش تازه ها نمایش داده نمیشوند.)

مهدیار 26 آذر 1395

قسمت توضیحات رویداد اضافه شده (و شاید گروه هم همینطور باشد) در قسمت تازه ها دارای محدودیت عرض درصدی میباشد که باعث میشود همواره توضیحات کات شود و به خط بعد برود و نصف باکس خالی بماند که با فرمت سایر تازه ها همخوانی ندارد.

ویرایش شده توسط مهدیار (26 آذر 1395)
مهدیار 26 آذر 1395

لطفا فیلتر مناسب برای دسته بندی رویدادها (و گروهها) براساس موضوع و همچنین بر اساس محل برگزاری (حساس به فیلد اضافی) ایجاد شود و به کاربر امکان داده شود فقط خبر هر دسته ای که انتخاب میکند را دنبال (follow) نماید. در غیر اینصورت اخبار رویدادهای غیر مرتبط باعث سردرگمی و عدم رغبت کاربر میشود.

ویرایش شده توسط مهدیار (26 آذر 1395)
محمد آقاعباسلو تیم توسعه
نقل قول از مهدیار

در تنظیمات موارد امنیتی ضروری (صفحه افزونه های) وارد سربرگ تنظیمات حریم خصوصی شوید و حالت پیشفرض "نمایش حضور من..*" را به دوستان من تغییر دهید.

مشکل ذکر شده مشاهده نشد.

سناریو اجرا شده: ابتدا وارد سربرگ تنظیمات حریم خصوصی شده و برای‌"نمایش حضور من در وب‌­گاه" گزینه "دوستان من" انتخاب شد. سپس با دو حساب کاربری؛ یکی دوست کاربر و دیگری یک کاربر غیردوست به بخش "اعضا" از منوی اصلی رفته و سربرگ "حاضرین" انتخاب شد. تنها دوست کاربر، حضور کاربر در سامانه را مشاهده کرد.

اگر سناریو ذکر شده با سناریوی مورد نظر شما یکسان نیست. لطفاً سناریو خود را با جزئیات بیشتری ذکر کنید.

ویرایش شده توسط محمد آقاعباسلو (28 آذر 1395)
محمد آقاعباسلو تیم توسعه
نقل قول از مهدیار

لطفا در صفحه بلاگ برای نوشته ها مانند رویداد و گروه یک تصویر اصلی که در تازه ها نمایش داده شود اضافه شود. (تصاویر داخل متن در بخش تازه ها نمایش داده نمیشوند.)

افزونه بلاگ فاقد بخش "بارگزاری تصویر اصلی" بوده و در صورت نیاز به وجود این ویژگی به مستندات توسعه مراجعه شود. همچنین به طور کلی، تصویر داخل متن در افزونه تازه­‌ها قابل نمایش نیست.

ویرایش شده توسط محمد آقاعباسلو (28 آذر 1395)
محمد آقاعباسلو تیم توسعه
نقل قول از مهدیار

قسمت توضیحات رویداد اضافه شده (و شاید گروه هم همینطور باشد) در قسمت تازه ها دارای محدودیت عرض درصدی میباشد که باعث میشود همواره توضیحات کات شود و به خط بعد برود و نصف باکس خالی بماند که با فرمت سایر تازه ها همخوانی ندارد.

مشکل اشاره شده شناسایی و در صورت امکان در نسخه بعدی برطرف خواهد شد.

محمد آقاعباسلو تیم توسعه
نقل قول از مهدیار

لطفا فیلتر مناسب برای دسته بندی رویدادها (و گروهها) براساس موضوع و همچنین بر اساس محل برگزاری (حساس به فیلد اضافی) ایجاد شود و به کاربر امکان داده شود فقط خبر هر دسته ای که انتخاب میکند را دنبال (follow) نماید. در غیر اینصورت اخبار رویدادهای غیر مرتبط باعث سردرگمی و عدم رغبت کاربر میشود.

برای این­که کاربر بتواند رویدادها و یا گروه‌­های مورد علاقه خود را بر اساس دسته‌­بندی مشاهده نماید، دو افزونه جدید تحت عناوین "رویداد پلاس" و "گروه پلاس" برای دو افزونه مذکور در نسخه بعدی منتشر خواهد شد. امکان"دنبال کردن" یک محتوا، تنها برای افزونه گروه امکان­‌پذیر است. نیازی به وجود ویژگی "دنبال کردن" برای افزونه رویداد نیست. همچنین به دلیل مسائل امنیتی امکان انتخاب "دنبال‌­کردن" به صورت دسته­‌ای ممکن نیست و کاربر پس از نصب افزونه­‌های "رویداد پلاس" و "گروه پلاس" با انتخاب یک دسته می­‌تواند با ورود به گروه‌­های دسته مذکور، تنظیمات "دنبال‌کردن" آن­‌ها را ویرایش کند.

مهدیار 29 آذر 1395
نقل قول از محمد آقاعباسلو
نقل قول از مهدیار

مشکل ذکر شده مشاهده نشد.

سناریو اجرا شده: ابتدا وارد سربرگ تنظیمات حریم خصوصی شده و برای‌"نمایش حضور من در وب‌­گاه" گزینه "دوستان من" انتخاب شد. سپس با دو حساب کاربری؛ یکی دوست کاربر و دیگری یک کاربر غیردوست به بخش "اعضا" از منوی اصلی رفته و سربرگ "حاضرین" انتخاب شد. تنها دوست کاربر، حضور کاربر در سامانه را مشاهده کرد.

اگر سناریو ذکر شده با سناریوی مورد نظر شما یکسان نیست. لطفاً سناریو خود را با جزئیات بیشتری ذکر کنید.

تفاوت سناریو: تغییر را از قسمت افزونه انجام دهید تا بطور کلی برای کل کاربران به صورت پیشفرض عوض شود..
مهدیار 30 آذر 1395

ارسال ایمیل دسته جمعی بخش "متن" درست کار نمیکند.. ایمیل خالی دریافت میشود

لطفا بفرمایید فرمت ایمیل ارسالی را در کدام فایل میتوان تغییر داد.

ویرایش شده توسط مهدیار (30 آذر 1395)
یاسر علیمردانی تیم توسعه
نقل قول از مهدیار

ارسال ایمیل دسته جمعی بخش "متن" درست کار نمیکند.. ایمیل خالی دریافت میشود

لطفا بفرمایید فرمت ایمیل ارسالی را در کدام فایل میتوان تغییر داد.

مشکل مطرح شده شناسایی شد و در نسخه بعدی اصلاح خواهد شد.

مهدیار 30 آذر 1395

چطور میتوان برخی از فیلدهای افزوده شده به پرسش نمایه را که حاوی اطلاعات انگلیسی است چپ چین (ltr) نمود؟

ویرایش شده توسط مهدیار (30 آذر 1395)
مهدیار 30 آذر 1395

لطفا نسخه موبایل که در برای نسخه بعد رفع اشکال میشود را به صورت اپ هم ارائه دهید. تشکر

یاسر علیمردانی تیم توسعه
نقل قول از مهدیار

این مشکل نیز شناسایی شده و در نسخه بعدی اعمال خواهد شد.

مهدیار 30 آذر 1395

در بلاگ برچسب "اولین بلاگ" را برای مثال بیافزایید.

چنانچه در جستجو برچسب، "اولین" را جستجو نمایید یافته نمیشود

جستجو فقط عین عبارت را اگر باشد پیدا میکند. لطفا حساسیت را به جای "عین عبارت" روی "شامل عبارت" قرار دهید. تشکر

یاسر علیمردانی تیم توسعه
نقل قول از مهدیار

چطور میتوان برخی از فیلدهای افزوده شده به پرسش نمایه را که حاوی اطلاعات انگلیسی است چپ چین (ltr) نمود؟

برای این کار شما می‌توانید از دستورات CSS ویرایش جهت متن استفاده کنید.

یاسر علیمردانی تیم توسعه
نقل قول از مهدیار

لطفا نسخه موبایل که در برای نسخه بعد رفع اشکال میشود را به صورت اپ هم ارائه دهید. تشکر

برنامه‌های کاربردی مانند نسخه اندروید و IOS در دست طراحی هستند و در اسرع وقت منتشر خواهند شد.

محمد آقاعباسلو تیم توسعه
نقل قول از مهدیار

در بلاگ برچسب "اولین بلاگ" را برای مثال بیافزایید.

چنانچه در جستجو برچسب، "اولین" را جستجو نمایید یافته نمیشود

جستجو فقط عین عبارت را اگر باشد پیدا میکند. لطفا حساسیت را به جای "عین عبارت" روی "شامل عبارت" قرار دهید. تشکر

مشکل مطرح شده شناسایی و در نسخه بعدی اصلاح خواهد شد.

1363 7 دی 1395

متاسفانه لوگو تغییر پیدا نمیکند خودتان لطفا تست کنید نسخه ۱.۸.۴ رو عرض میکنم

مدیریت مدیریت
مدیریت 8 دی 1395
نقل قول از 1363

متاسفانه لوگو تغییر پیدا نمیکند خودتان لطفا تست کنید نسخه ۱.۸.۴ رو عرض میکنم

با سلام.

لطفا سناریو مشکل خود را به صورت کامل در قالب موضوعی جداگانه در انجمن مطرح کنید تا در اسرع وقت توسط کارشناسان بررسی و پیگیری شود.

این موضوع بسته شده است