‫ چطور میشه در انجمن عکس گذاشت

سلام

چطور میشه همانند شما در بالای بخش انجمن عکس گذاشت

ضمنا چطور میشه هر یوزری که عضو میشود یک عکس خودکار مثل عکسهای شما بهش تعلق بگیرد

سازنده: 1363 زمان ایجاد: 4 دی 1395 زمان اتمام: 31 فروردین 1396

پاسخ‌ها:

مرتب‌سازی بر اساس
یاسر علیمردانی تیم توسعه

با سلام

در داخل مجموعه تصاویر هر پوسته، تصویر پیش‌فرض نمایه کاربری موجود است. با تغییر آن تصویر نمایه تمامی کاربرانی که تصویر نمایه خاص خود را انتخاب نکرده‌اند تغییرخواهد کرد.

امکان تخصیص تصویر بنر برای هر صفحه باید به صورت افزونه‌ و به همراه یک پوسته‌ پیاده سازی شود. شما می‌توانید با مطالعه مستندات راهنمای توسعه، نحوه توسعه افزونه و پوسته را مشاهده کنید.

1363 6 دی 1395
نقل قول از یاسر علیمردانی

با سلام

در داخل مجموعه تصاویر هر پوسته، تصویر پیش‌فرض نمایه کاربری موجود است. با تغییر آن تصویر نمایه تمامی کاربرانی که تصویر نمایه خاص خود را انتخاب نکرده‌اند تغییرخواهد کرد.

امکان تخصیص تصویر بنر برای هر صفحه باید به صورت افزونه‌ و به همراه یک پوسته‌ پیاده سازی شود. شما می‌توانید با مطالعه مستندات راهنمای توسعه، نحوه توسعه افزونه و پوسته را مشاهده کنید.

امکانش هست همین کدی که شما برای انجمن استفاده کردید رو برای من ارسال کنید که کجای افزونه انجمن رو تغییر دادید

یاسر علیمردانی تیم توسعه
نقل قول از 1363

امکانش هست همین کدی که شما برای انجمن استفاده کردید رو برای من ارسال کنید که کجای افزونه انجمن رو تغییر دادید

درخواست شما توسط تیم پشتیبانی بررسی خواهد شد.

1363 18 دی 1395

سلام
من منتظر نتیجه هستم

مدیریت مدیریت
مدیریت 23 بهمن 1395

افزونه‌ای که منجر به نمایش تصویر در صفحات مختلف شاب شده، مختص سامانه جامع شاب تولید شده است و امکان ارائه آن به کاربران نیست. اما در صورتی‌که قصد ایجاد تصویری در صفحات مختلف را دارید، می‌توانید برای خود افزونه‌ای تولید کرده و در پوسته مورد نظر خودتان تصاویر را قرار دهید.

میلاد حشمتی تیم توسعه
میلاد حشمتی 30 فروردین 1396

شما میتونید با استفاده از کد HTML‌ توی صفحه‌های مختلف عکس‌هایی که میخواید رو بالای صفحه بذارید. برای این کار بین تگ منو و محتوای صفحه، تگ تصویر مورد نظرتون رو با style مناسب قرار بدین.

میلاد حشمتی تیم توسعه
میلاد حشمتی 31 فروردین 1396

شما میتونید از روشی که در درگاه شاب پیاده سازی شده هم استفاده کنید.

برای این کار لازمه که یه افزونه بنویسید (طریقه نوشتن افزونه جدید توی مستندات شاب هست) و توی event_handler.php افزونه تون، توی تابع init روی یک event به اسم ON_BEFORE_DOCUMENT_RENDER که قبل از Render شدن صفحه Trigger میشه یک تابع شامل دستور اضافه کردن تصویر رو به صورت زیر bind کنید:

OW::getEventManager()->bind(OW_EventManager::ON_BEFORE_DOCUMENT_RENDER, array($this, 'headerimage'));

توی تابع headerimage که توی همون event_handler.php افزونه‌تون تعریف می‌کنید به این صورت آدرس صفحه رو بررسی می‌کنید و توی صفحه‌هایی که مدنظرتون هست تصویر اضافه کنید:

$path = $_SERVER['REQUEST_URI'];

$css = '';

if(preg_match('#^/forum(/[\da-z])*#', $path, $matches)) {

$css = ' .st_header_img {

display: block;

background-image: url("' . OW::getPluginManager()->getPlugin('HeaderImagePlugin')->getStaticUrl(). 'img/forum.png' . '"); }';

}

یادتون باشه که برای بقیه قسمت‌های دیگه دستور شرط تکرار میشه فقط آدرس صفحه عوض میشه، باید عکس با اندازه مناسب رو هم توی پوشه img در داخل پوشه static قرار بدین و کلاس st_header_img باید در base.css پوسته شبکه اجتماعی تون تعریف شده باشه.

این موضوع بسته شده است