‫ اخبار

انتشار کد منبع اندروید تلفن همراه

در تاریخ 1395/12/11 اولین نسخه قابل توسعه کد منبع نسخه اندروید موتوشاب جهت ساخت و توسعه نرم‌افزار تلفن همراه شبکه‌های اجتماعی مبتنی بر موتوشاب، منتشر شد. متولیان شبکه‌های اجتماعی می‌توانند با دریافت کد منبع موجود در صفحه اصلی درگاه شاب، نسخه اندروید شبکه اجتماعی خود را تولید کنند.

همچنین راهنمای توسعه این کد در بخش مستندات درگاه شاب قرار داده شده است. کاربران با مطالعه مستندات مربوطه قادر به سفارشی‌سازی، توسعه و تولید نرم‌افزار اندروید خواهند بود.


نظرات

درود،در صورت امکان توضیحات تکمیلی و امکانات این نسخه اندروید رو شرح دهید.در قسمت دانلود نوشته شده v6 میخواستم بدونم منظور چه چیزی بوده،چون گفتم شاید برای نسخه های اندروید 6 به بالا شاید باشه.در صورت امکان نسخه اندروید برای دمو موتوشاب رو طراحی و در سایت قرار دهید جهت تست نرم افزار،ممنونم از زحماتتون درود،در صورت امکان توضیحات تکمیلی و امکانات این نسخه اندروید رو شرح دهید.در قسمت دانلود نوشته شده v6 میخواستم بدونم منظور چه چیزی بوده،چون گفتم شاید ب ... نمایش بیشتر
مدیریت مدیریت
با سلام.
منظور از عبارت v6 شماره ساخت این نسخه است و به هیچ وجه نشان‌دهنده نسخه اندروید مورد نیاز نیست. کد منبع و نسخه اندروید منتشر شده با تمام نسخ اندروید سازگاری دارند.
همان‌طور که در متن خبر بیان شده، راهنمای توسعه و تشریح بخش‌های مختلف کدمنبع توسعه نسخه اندروید در بخش مستندات، راهنمای توسعه، راهنمای ساخت و سفارشی‌سازی نسخه اندروید تلفن همراه قرار داده شده است:

http://docs.shub.ir/...88سعه

در ضمن نسخه اندروید درگاه شاب برای تست قابل دریافت است. قابل ذکر است که شما در صورتی که نسخه اندروید شبکه اجتماعی خود را توسعه دهید از تمام امکانات موتوشاب در این نسخه می‌توانید استفاده کنید.
نرم افزار رو در مارکت ها دادم،اما هیچ کدوم از این سه مارکت ایرانی قبول نکردن،ایران اپس،کافه بازار،مایکت.و دلیلی که ذکر میکنن این هستش که استفاده از وب ویو برای این گونه کارها غیر قانونی هستش و نرم افزار باید تمامی امکانات رو در خودش داشته باشه و فقط از طریق دیتابیس اطلاعات رو فراخوانی کنه،مانند تلگرام یا دیگر اپلیکیشن های اجتماعی.لطفا در صورت امکان راهکاری برای این مورد پیش روی کاربران بزارید،اگر مارکت ها قبول نکنن،نمیشه در این حوزه فعالیت کرد،چون کاربران به سایت ها اهمیت آنچنانی نمیدن و دنبال اپلیکیشن اون هستن.یا علی نرم افزار رو در مارکت ها دادم،اما هیچ کدوم از این سه مارکت ایرانی قبول نکردن،ایران اپس،کافه بازار،مایکت.و دلیلی که ذکر میکنن این هستش که استفاده از وب ... نمایش بیشتر
مدیریت مدیریت
نرم‌افزار شاب در مایکت منتشر شده است. این کار به هیچ عنوان غیرقانونی نبوده و حتی playstore نیز امکان منتشر کردن این‌گونه برنامه‌ها را فراهم کرده است.
شما برای نظر دادن باید وارد شوید

مشخصات خبر

 
تاریخ ایجاد: 12 اسفند 1395

امتیاز

امتیاز شما
تعداد امتیازها: 0