‫ اخبار

شبکه اجتماعی «تهران من» راه‌اندازی شد.

در تاریخ ۱۸ اسفند و در حاشیه مراسم اختتامیه اولین کنفرانس فناوری در مدیریت شهری، از شبکه اجتماعی «تهران من» رونمایی شد. این مراسم با حضور آقایان ناصر امانی، معاون برنامه‌ریزی، توسعه شهری و امور شورای شهرداری تهران، علی‌اصغر قائمی، مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران و دکتر جعفر حبیبی، ریاست مرکز راه‌کارهای اطلاعاتی هوشمند و انجمن کامپیوتر ایران به انجام رسید.

در این مراسم مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات تهران در خصوص راه‌اندازی این شبکه اجتماعی، به این نکته اشاره کرد که با توجه به نیازی که در سطح شهر در ارتباط با تعامل میان شهروندان احساس می‌شد، این شبکه اجتماعی به صورت موقت و آزمایشی راه‌اندازی شده است و در آینده با محوریت محله‌های تهران به کار خود ادامه خواهد داد.

شایان ذکر است این شبکه اجتماعی بر پایه موتور تولید شبکه اجتماعی «موتوشاب» توسعه یافته است. این شبکه اجتماعی در حال حاضر در آدرس http://mytehran.social به صورت آزمایشی در حال فعالیت است.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص موتوشاب، می‌توانید به درگاه شبکه‌های اجتماعی برخط و همچنین صفحه مربوط به پروژه موتوشاب در وبگاه مرکز راه‌کارهای اطلاعاتی هوشمند مراجعه نمایید.